fbpx
Staging Masters logo

Konferencja Home Stagingu – kulisy Staging Day Polska

Ostatnie lata pokazują, że Home Staging cieszy się zwiększoną popularnością w Polsce — głównie wśród kobiet. W dodatku rozwój tej usługi jest wyjątkowo dynamiczny. Wzrost ten jest spowodowany pierwszą w Polsce konferencją, która skupia się na branży Home Staging.

Kulisy Staging Day Polska

Konferencja Staging Day Polska odbyła się 9 stycznia 2022 r. Wówczas świętowany był dzień Home Stagingu również na całym świecie. Konferencja odbyła się online poprzez transmisję na żywo. Przed spotkaniem odbyło się spotkanie z przedstawicielami zajmującymi się branżą Home Stagingu w Warszawie w salonie Max Fliz. W tym miejscu odbyła się transmisja na żywo. Wzięło w niej udział około 170 osób, które mogły aktywnie uczestniczyć w spotkaniu. Oglądalność utrzymała się na wysokim poziomie w ciągu całego dnia. Początek konferencji rozpoczął się od Barb Schwarz i jej przemówienia, a później dalsza jego część dotyczyła nagrania otrzymanego od IA SHP Europem, które było również zaproszeniem na konferencję Home Stagingu.

Konferencja Home Staging — jak wyglądała?

Na konferencji odbyła się prelekcja, dotycząca Home Stagingu i jego podstaw, a także związana była z konsultacjami Home Stagingu. Poruszane były również tematy dofinansowania na działalność gospodarczą. Można było się również dowiedzieć coś na temat współpracowania z agentami nieruchomości oraz o tym, w jaki sposób prowadzić firmę, by uzyskiwała wysoki dochód. Odbyły się również dyskusje po prelekcjach i na panelu dotyczącego Home Stagingu i jego kulisach. Na końcu konferencji odbył się networking, który dał możliwość wzajemnego poznania się uczestników. Pieniądze z konferencji zostały przeznaczone na fundację MATIO, zajmująca się osobami chorymi na mukowiscydozę.

Jakie tematy poruszała Barb Schwarz na konferencji?

Barb Shwarz doceniła całe to wydarzenie i powiedziała, że Polska wyprzedza cały świat i wszyscy powinni świętować ten dzień, tak jak świętuje go Polska. Natomiast warto wspomnieć, że kobieta nie przyjęła zaproszenia od nikogo oprócz Polski, więc można to potraktować jako wyjątkowe wyróżnienie. Podczas spotkania została wygłoszona przez nią motywacyjna mowa. Mówiła, że nie warto się bać i doceniać swoje kreatywne zdolności, aby można z niej korzystać w przypadku jakichkolwiek problemów — co pomoże je rozwiązywać. Wspomina również o swoich doświadczeniach życiowych.

Barb Shwarz kierowała również do kobiet takie słowa:

  • powinnaś wierzyć w siebie,
  • musisz wierzyć w swoją kreatywność,
  • powinnaś zmienić swoje oczekiwania i życia na lepsze,
  • uśmiechaj się i zawsze bądź wdzięczna pomimo wszystko,
  • zawsze rób to co kochasz.

Konferencja dotycząca Home Stagingu była wyjątkowo interesującą konferencją, na której można było poznać osobiście Barb Schwarz. Wygłosiła wówczas motywacyjną mowę dotyczącą zmiany nastawienia i zmiany swojego życia na lepsze. Wyróżniła również Polskę na tle innych krajów. Natomiast można było się również dowiedzieć o podstawach Home Stagingu i innych rzeczy, związanych z prowadzeniem własnej firmy, więc była to wartościowa konferencja.