fbpx
Staging Masters logo

O nas

Staging Masters to marka, która narodziła się z pasji do pięknych wnętrz w maju 2022 roku. Specjalizujemy się w home stagingu lokali przeznaczonych na sprzedaż i wynajem. Nie jest to jednak jedyny obszar naszej działalności. 

Celem Staging Masters jest zaaranżowanie przestrzeni naszych Klientów tak, aby osiągnęli swój cel, niezależnie od tego jaki on jest. Aranżujemy wnętrza nie tylko pod sprzedaż lub wynajem ale także pod sesje fotograficzne czy estetyczne przygotowanie lokalu mieszkalnego.

Jeśli chcesz aby Twoje wnętrze zachwycało, znajdujesz się w odpowiednim miejscu.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym wymaganiom naszych Klientów oferujemy również usługi pojedyncze. Są to konsultacje, sesje fotograficzne oraz mini-staging (nasza autorska usługa, którą oferujemy Klientom, którzy nie planują przeznaczać dodatkowego budżetu na home staging swojej nieruchomości). Więcej na temat oferowanych przez nas usług znajduje się w zakładce oferta.

0 +

Lat doświadczenia

0 +

Zadowolonych klientów

+

Zrealizowanych projektów

PRACUJEMY NA TRZY SPOSOBY

Konsultacje

Instruowanie Klienta, podczas spotkania on-line, jakie powinien zastosować działania i dekoracje w swoim pomieszczeniu.

Kompleksowa usługa

Od konsultacji po listę zakupów i wykonanie aż po sesję zdjęciową. Najbardziej optymalne i opłacalne dla Klienta rozwiązanie.

Usługi solowe

Wyodrębnione usługi tj.: lista zakupowa, sesja zdjęciowa, staging witryny lokalu

Aranżowanie wnętrz dla lepszej przyszłości.

Projekty
75%
Competitions
85%
Aranżacje
90%
Staging Masters aranżacja

Opinie klientów

Pani Anita zna się na rzeczy. Wie dokładnie jak wyeksponować walory lokalu, tak aby zainteresował potencjalnych nabywców. Bardzo się cieszę, że nawiązaliśmy współpracę. Polecam usługi Staging Masters z czystym sumieniem.

Joanna

Właścicielka biura WGN Nieruchomości Świdnica